100% оригінальна продукція! Безкоштовна доставка при замовленні від 500грн!!!
Працюємо 24/7
Забули пароль?
UA RU
Щоденно з 10:00 до 18:00
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Надіслати

Інтернет-магазин природної продукції

Ваш кошик порожній

Доставка

Привозимо Вам наші чудові продукти без оплати за доставку. Замовлення збираються протягом тижня і розвозяться власним транспортом щосуботи з 10:00 до 18:00. Перед доставкою наші менеджери обов'язково узгодять з Вами усі деталі, а кур'єр попередньо передзвонить Вам. При власній доставці замовлення оплачується готівкою при отриманні товару. Перевірте Ваше замовлення! Якщо є помилка, усунемо її максимально швидко, а кур'єр поверне Вам гроші.
При потребі Ви можете забрати замовлення в пунктах видачі товарів за адресами: м. Львів, вул. Гребінки 4; м. Львів, вул. Бандери 83. Оплата проводиться готівкою після перевірки Вашого замовлення. При відсутності товару на складі, замовлення комплектується протягом 1-3 днів, у такому разі менеджери Вам повідомлять уточнену дату для самовивозу.
При доставці, що виконує компанія “Нова Пошта”, Ваше замовлення буде доставлене протягом 1-2 робочих днів на склад перевізника для відправки. Надалі “Нова Пошта” повідомить Вам про термін потставки в пункт видачі. При сумі замовлення більше 500 гривень доставку оплачуємо ми! Оплатити товар Ви можете у відділенні компанії “Нова Пошта”. Ніяких прихованих платежів, оплати послуг транспортної компанії, плати за переказ грошей, комісій. Ви оплачуєте тільки суму Вашого замовлення. В іношму випадку доставка здійснюється за тарифами служби “Нова Пошта”. //Розрахувати вартість//. Зверніть увагу! Замовлення на складі “Нової Пошти” зберігається протягом 5 робочих днів, після чого повертається відправнику. Замовлення може отримати лише та людина, яка вказана у транспрортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати посвідчення особи. Графік роботи та відслідкувати Ваше замовлення ви можете взнати на сайті компанії “Нова Пошта”.
При доставці по Україні, що виконує підприємство “Укрпошта”, Ваше замовлення буде доставлене протягом 10 робочих днів. Оплатити замовлення Ви можете за допомогою картки VISA/Mastercard після опрацювання замовлення. Також оплатити Ви можете готівкою при отриманні посилки у відділенні “Укрпошти”. Вартість доставки та послуг по переказу грошей розраховується згідно тарифів перевізника. //Розрахувати вартість//. Зверніть увагу! Замовлення зберігаються у відділенні “Укрпошти” безкоштовно протягом 5 днів! Замовлення може отримати лише та людина, яка вказана у транспрортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати посвідчення особи.